Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5565 film bulunmaktadır.

Çevrimiçi Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  •  6808 6808
  • 65523 65523
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Kurtar Beni (1987) Talat Bulut, Gülşen Bubikoğlu, Tanju Gürsu

Kurtar Beni (1987) Talat Bulut, Gülşen Bubikoğlu, Tanju Gürsu
« : 23 Ocak 2017, 13:05:20 »

Yönetmen: Halit Refiğ   
Senaryo: Halit Refiğ, Mustafa Kutlu   
Yapımcı: Türker İnanoğlu 
Müzik: Sadun Aksüt 
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop 
Süre: 106 dk
Tür: Dini, Dram, Duygusal, Macera 
Özellikler: Renkli 
Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Talat Bulut, Tanju Gürsu, Fatoş Sezer, Nedim Doğan, Süheyl Eğriboz, Nejat Gürçen, Baki Tamer, Handan Adalı, Mesut Sürmeli, Necmi Öney, Metin Çekmez, Neval Balçın, Ferhan Tanseli, Leman Kara, Bihter Savaş, Metin Çeliker, Ekrem Dümer

Konu: Filmde, bir imam ile fahişenin kesişen hayatları konu edilir. Ayten, üvey annesinin yaptıklarına dayanamayınca sevgilisi Necip’le İstanbul’a kaçar. Necip, bir süre sonra evlenme vaadiyle kandırdığı Ayten’i terk eder. Yalnız kalan Ayten, komşusu Okşan’la beraber genelevde çalışmaya başlar. Ayten düştüğü durumdan kurtulmak için her gün camiye gidip dua eder. Caminin imamı Salih, Ayten’e yardım etmek ister. Fakat Ayten, kendisiyle ilgili gerçeği Salih’ten saklar. Aralarındaki ilişki bir süre sonra aşka dönüşür ve evlenmeye karar verirler. Salih, Ayten’i ailesiyle tanıştırır. Ancak Salih’in ağabeyi Rıza, Ayten'le ilgili gerçeği bilmektedir..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.