Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5436 film bulunmaktadır.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
teşekkürler
2
Emeğinize sağlık güzel olmuş
3Yönetmen : Onur Ünlü
Oyuncular : Ali Atay, Tansu Biçer, Cengiz Bozkurt, Demet Evgar, Serkan Keskin, Ezgi Mola, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yilmaz, Hüseyin Tutan
Senaryo : Onur Ünlü
Yapım : 2013 - Türkiye
Tür :  Dram
Siyah Beyaz
Süre : 107 Dakika
Dil  : Türkçe

Konu : Cemal, Manisa'nın Akhisar kasabasında babasıyla yaşayan ve kendi berber dükkanlarında çalışan bir adamdır. Kendi halinde gibi görünen Cemal'in içine bir sıkıntı çöker, kendisi bile ne olduğunu bilemez... Öte yandan hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı bu kasabada, gayet sıradan gibi görünen insanların olağanüstü güçleri vardır. Kimi zamanı durdurur, kimi duvarların ardını görür, kimi ölümsüz. Ama hiçbiri de süper kahraman değildir. Herkes her şeyi bilir ve normal hayatına devam eder.
4Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Senaryo : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Yapımcı : Banu Akdeniz
Müzik : Mehmet Erdem
Görüntü Yönetmeni : Burak Kuka
Vizyona Giriş Tarihi : 18 Eylül 2009
Süre : 99 dk
Tür : Duygusal, Komedi
Ülke : Türkiye
Oyuncular : Emre Altuğ, Birce Akalay, Zeynep Beşerler, Irmak Ünal, Durul Bazan, Ece Özdikici, Deniz Özde Sürmeli, Ecem Özkaya, Kerem Kupacı, Yeşim Gül Akşar, Bora Karakul, Aslıhan Özcan, Derya Şahin


Konu : Sadakat, aşk, sevgililik kurumsalını konu edinen eğlence iddiasındaki bir öyküyü anlatıyor. Bu öykü, içinde bulunduğu durumun ve yaşadığı ilişkinin kıymetini bilmeyen bir adama kadınlar tarafından verilen eğlenceli bir dersin hikayesi..

5Yolculuk’un hikayesinin merkezinde muhafazakar bir ailenin çocuğu olarak kimlik karmaşası yaşayan Mehmet yer alıyor. Bir yanda baskıcı babası, diğer yanda ilişkide olduğu şeriatçı gruplar ve Suriye’de süre giden savaş varken Mehmet ilk büyük aşkıyla da tanışıyor. Kim olduğu ve ne istediği sorusunun cevabını bulması ise umduğu kadar kolay olmuyor.Bu arayış onu, bildiği her şeyi yeniden sorgulayacağı bir yolculuğa sürüklüyor.

Yönetmen Mustafa Kenan Aybastı
Senaryo   Mustafa Kenan Aybastı
Görüntü Yönetmeni   Barış Akyüz
Vizyona Giriş Tarihi   22 Nisan 2016
Tür   Dram, Politik
Ülke   Türkiye
6


Yönetmen : Nazif Tunç
Senaryo : Mustafa Baydemir
Yapımcı : Nazif Tunç
Müzik : Fatih Ihlamur
Görüntü Yönetmeni : Mehmet Demirhan
Yapım Yılı : 2008
Süre : 84 dk
Tür : Dini, Dram
Özellikler : Renkli
Ülke : Türkiye
Oyuncular : Aslıhan Güner, Vugar Aliyev, Necdet Tok, Yakup Konca, Tanya Jaziri, Sebahat Adalar, Nizamettin Şimşek, Hüseyin Özden, Naci Temel, Halit Karaata, Cüneyt Karakuş, Selin Uyanık, Nazım Arslan

Konu : Çok eski devirlerde Kifl adında bir adam vardı. Ahlak ve insanlıktan nasibini almamış, servet yapmak için her yolu deneyecek aşağılıktaydı. Dara düşenlere yüksek faizlerle para vererek servet yapmıştı. Bir gün, kapısına borç için bir kadın geldi. Bu kadın yakın zamanda kocasını kaybetmiş namuslu, kendisini çocuklarına adamış bir anneydi. Dul Henna kocasından kalanlarla o zamana kadar iffetini korumuştu. Kifl, dul kadını çok beğendi. Kendisiyle beraber olması şartıyla vereceği parayı istemeyeceğini söyledi. Bu ahlaksız teklifi güzel Henna şiddetle reddetti. Henna'nın evinde yiyecek hiçbir şey kalmamış, bıçak kemiğe dayanmıştı. Yavrularının açlıktan ağlamalarına çaresizce kendisi de katılıyordu. Göz göre göre çocuklarının açlıktan ölmesine razı olamazdı. Anneleri olarak bir şeyler yapabilird i? "Allah'ım! Ne beni affet. Bir daha böyle bir günah işlemeyeceğim" diye dua ediyordu. Kadın, Kifl'in yanına gitti. Kifl'in yüzü gülüyordu?
7Yönetmen : Gökhan Yorgancıgil,
Senaryo : Gökhan Yorgancıgil,
Yapımcı : Gökhan Yorgancıgil, Şakir Sarı
Yapım : 2007 - Türkiye
Tür : Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik,
Süre : 92 dakika
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Görkem Yeltan, Özge Özder, Rıza Pekkutsal, Hazım Körmükçü, Semih Sergen, Damla Tokel, Özhan Carda

Konu : Aslı, Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Resim Bölümü'nde son sınıf öğrencisidir. Çok sevdiği bir hocasından antika değerinde eski tarihli orijinal bir kitap ödünç alır. Kitabın da içinde olduğu çantasını o gün kaybeder. Ancak çantasını nerede ve nasıl kaybetmiş olabileceği hakkında en ufak birşey hatırlamamaktadır. En yakın arkadaşı, Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Nevin, kitabı nasıl kaybettiğini hatırlamaya çalışırken gittikçe bunalıma sürüklenen Aslı'yı bir psikiyatriste götürür. Psikiyatrist Dr. Melih katı bilimsel fikirleri olan bir bilimadamıdır. Aslı'yı görür görmez teşhisini yapar: Dissosiyatif Amnezi. Ve bu tanıya en iyi cevap veren tedaviyi uygulamak ister. Hipnoz... Aslı başlangıçta çekinse de hipnoz olmayı kabul eder..
8Yönetmen : Şenol Sönmez
Senaryo : Şenol Sönmez , Levent Pala , Erkan Ersezer
Yapımcı : Cem Timürlenk , Bülent Korkmaz
Görüntü Yönetmeni : Kadir Volkan Öncel , Veysel Tekşahin
Süre : 97 dk
Tür : Dram, Duygusal, Komedi
Özellikler : Renkli
Oyuncular : Paşhan Yılmazel, Merve Sevi, Çağlar Çorumlu, Kerem Kupacı, Cezmi Baskın, Eray Türk, Cüneyt Türel, Ayten Uncuoğlu, Erdal Tosun, Erdem Sakalıbüyük, Erkan Sever, Mesut İzgi,Tayfun Sav, Mahmut Gökgöz, Sennur Canpolat

Konu : Bir ada hikayesi olan Rina'da Ali, Ömer ve Umut adalı üç yakın arkadaştır. Ali plajda çalışmakta ve her yaz aşık olduğu kızın tatile gelmesini beklemekte, Umut babasıyla balıkçılık yapmakta ve adada sepetçilik yapan Zehra'ya sırılsıklam aşık ama bir türlü sevgilisinin abisine konuyu açamamakta, Ömer ise babasıyla üzüm bağında çalışmaktadır. Ayrıca bağın kendisine ayrılan küçük bir kısmında kendi şaraplarını üretmek üzere formüller üretmektedir. Bu üç kafadarın tek umudu ise birlikte bir şarap fabrikası kurmaktadır. Tüm çabaları gerekli parayı bir araya getirmek içindir. Bu hayale sıkı sıkı sarılan kafadarların hayatı Vasilis'ten gelen bir haberle alt üst olur. Artık herkes için gerçek duygularıyla yüzleşme vakti gelmiştir..
9Yönetmen : Tolga Karaçelik
Oyuncular :  Özgür Emre Yıldırım, Nadir Sarıbacak, Kadir Çermik, Hakan Karsak, Osman Alkaş, Onur Öztürk, Baki Kurtuluş, Seyithan Özdemir, Ömer Acar,
Senaryo : Tolga Karaçelik
Yapımcı : Bilge Elif Turhan
Vizyona Giriş Tarihi  2015
Tür :Dram, Gerilim, Psikolojik
Süre    :104 dk
Yapım : Türkiye
Dil : Türkçe

Konu :Bir armatör iflas eder ve o sırada seferde olan gemisindek mürettebat gemide mahsur kalır. Zira deniz hukuku gereği gemide kalmak zorundadırlar ve hiçbir yere kıpırdayamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat bu huzursuz bekleyişte hiyerarşik güç mücadelesine girecektir.

Ödüller
En iyi film (East End Film Festivali-2015)
En iyi yönetmen (22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali-2015)
En iyi erkek oyuncu (22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali-2015)
En iyi film (52. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali-2015)
En iyi yönetmen (52. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali-2015)
10Yazan ve Yöneten : Erol Çelik
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Mehmet İmamoğllu, Elif İlbay, Çoşkun Şahin, Aykut Yangın, Ali Argun

Konu : Son İstek, “Her insanın kendi ölümünü seyretmeye hakkı vardır.” Film, tümüyle bu cümle içinde oluşmuştur.
Bir insan ölmeden önce, özellikle kendini öldürmeden önce ne ister? Son İstek filminin kurgusunda bu soru dolaşır ve izleyici, dokuz dakikalık filmin içinde, ölümle, merakın arasında gidip gelir.
Issız bir yol kenarında tuvaletini yapmak için arabasını durduran adam, bir süre sonra kendi arabasının arkasında başka bir arabanın durduğunu görür. Önce utanır ve toparlanarak arabasına binmek için harekete geçer. Ama arabasına yaklaştığında, ikinci arabanın ardında, bir başka araba durduğunu görür. Durum tuhafına gider ve ıssız bir yol kenarında daha fazla macera yaşamanın bir anlamı olmadığına kanat getirecek ki, arabasının kapısını açıp binmek için harekete geçer. Ama bir silah sesiyle irkilir. Kafasını arkaya doğru çevirdiğinde, ikinci arabadaki adamın kendini vurduğunu görür..
Sayfa: [1] 2 3 ... 10