Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5418 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6670 6670
  • 65535 65535
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..Yönetmen: Oğuz Yalçın, Dilek Gökçin   
Senaryo: Nuran Devres   
Yapımcı : Levent Çevik , Ertuğrul Karslıoğlu 
Müzik: Müjdat Akgün 
Görüntü Yönetmeni : Aşkın Sağıroğlu 
Tür: Dram, Gerilim, Macera 
Bölüm Sayısı: 26
Oyuncular: Berna Laçin, Selda Özer, Uğur Çavuşoğlu, Yağmur Kaşifoğlu, Yeşim Salkım, Selçuk Yöntem, İsmail Hakkı Sunat, Musa Uzunlar, Sevinç Gürşen, Yunus Güner, Berrin Arısoy, Aylin Arasıl, Binnaz Gürses, Murat Ersan, Pınar Yiğit, Nurhan Yılma, Kubilay Karslıoğlu, Ülkü Ülker, Bahadır Tok, Akın Ardan, Reyhan Karacam, Fatih Hürkan, Sevim Çalışgir, Cenap Küçüksu, Görkem Altınel, Ziya Kürküt, İpek Tugay, Jülide Dalyan, Gönül Acar

Konu: Handan genç yaşında dul kalmış üvey oğlu Alp ve görümcesi Serap'la beraber yaşayan iyi bir stilisttir. Kardeşi Canan bir gün tecavüze uğrar ve bir çocuk dünyaya getirir. Fakat bu çocuğun öldürülmesiyle başı derde girer ve akıl hastanesine atılır. Çıktıktan sonra ablasının yanına gelir. Bu sırada ablası Handan, Berrin Tuğsan ve Orhan Şahin'in sahip olduğu Şiva Butik'te işe başlar. Berrin kötü görünmeye bayılan aslında iyi kalpli olan zengin bir kadındır, tam bir aşk kadınıdır. Olaylar bu şekilde başlar..
Kayıtlı
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.