Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5566 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı vk264

*
  • *
  •  767 767
  • 4 4
  • N'ayır n'olamaz

Ynt: Üye Tanıtım Alanı

« Yanıtla #10 : 16 Temmuz 2017, 12:22:48 »
Merhaba bendeniz vk264,

Mayıs 2008'de Nesli Çölgeçen'in Selamsız Bandosu filmini internete ben yüklemiştim. Bugün hâlâ internette benim o zaman yüklediğim TRT 1 çekimi kayıt seyredilir. Ben bununla ancak öğünürüm.

Metin Erksan'ın Susuz Yaz filmini ecnebilerin elinden kapıp da biz kültürüne sahip çıkamayan Türklere bağışlayan da bizim gibi Yeşilçam filmlerine âşık bir forum kullanıcısı idi.

Bizler bu yolda küçük adımlar attık, bugün dev adımlarıyla yürünmekte.

Türk sinemasını layık olduğu mertebeye ulaştırmak hepimizin boynunun borcudur.

Çevrimdışı beetlepoet

*
  • *
  •  1 1
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2017, 13:49:02 »
Merhaba, ben beetlepoet :)

21 yaşındayım, siteye geçtiğimiz haftalarda üye oldum. Tesadüf sonucu bulduğum bu forum çok ilgimi çekti, bu kadar toplu bir arşivin bulunduğu bir yeri internette bulmak zor malum. Ve yine Yeşilçam ve Türk sineması hakkında bu kadar geniş çaplı bir kaynak bulmak da zor, böyle bir ortamı yaratanlara çok teşekkür ederim.

Genelde yazmaktan ve konuşmaktan çok okumayı ve dinlemeyi severim, reel hayatta epey çekingenimdir. Film izlemeyi severim, Türk filmlerinde ise özellikle 80'li ve 90'lı yılların filmleri özel ilgi alanım. Tabii bu konuda kendimi çok geliştirmem de lazım. :) Bunların haricinde hukuk fakültesi öğrencisiyim, yurt dışında okuyorum. Kitap okumayı, internette gezinmeyi, müzik dinlemeyi, film izlemeyi ve bir şeyler araştırmayı severim.

Çevrimdışı arşivci

*
  • *
  •  421 421
  • 11 11
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2017, 14:42:47 »
ben 1986 doğumluyum malatyalıyım yeşilçama ilgim çocukluktan geliyor kolleksiyona başlamam 1 yılı aşkın suredeir.buraya yeni üye oldm film indirme koşullarını ve nasıl indirebileceğim hakkında bir bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı mpandey

*
  • *
  •  1 1
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2018, 16:52:59 »
Hello, I am a 25 year old man. I do not understand Turkish, but I am fascinated by classical movies. I have recently been interested in Yesilcam and stumbled upon this wonderful site. I am looking forward to learning a lot from all of you. Thanks for the wonderful work!

Çevrimdışı Yesilcamadamı

*
  • *
  •  1 1
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2018, 17:57:20 »
Herkese İyi günler diliyorum, Yeşilçam’a merakım 2016 sonlarında bir filmi ararken kendimi bu sitede buldum. O gün bugündür elime geçen nadir filmleri arşivlenenin keyfini yaşıyorum, Film Arşivlemek gerçekten çok zor bir iş, bi yandan güzel bir iş oluyor! Herkese saygılar sevgiler sunuyorum.

Çevrimdışı ovuncz

*
  • *
  •  6 6
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2020, 00:52:11 »
Merhabalar. Sitenizin yeni üyesiyim. Yaklaşık 20 yıldır film arşivi yapıyorum. Özellikle nadir bulunan filmler üzerine merakım var. Site bu açıdan muzaam önem arz ediyor benim için. Herkese sevgiler gönderiyorum...

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  •  6809 6809
  • 65522 65522
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2020, 02:25:36 »
Merhabalar. Sitenizin yeni üyesiyim. Yaklaşık 20 yıldır film arşivi yapıyorum. Özellikle nadir bulunan filmler üzerine merakım var. Site bu açıdan muzaam önem arz ediyor benim için. Herkese sevgiler gönderiyorum...

Sitemize hoş geldiniz. Sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeden sorabilirsiniz.. İyi forumlar diliyorum..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimdışı mamafih

*
  • *
  •  2 2
  • 0 0
  • hiç
« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2020, 20:28:52 »
Herkese merhabalar.

Çevrimdışı engin20

*
  • *
  •  83 83
  • 0 0
  • Film Sever
« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2021, 18:57:20 »
Merhaba Ben Almanyadan Engin, 38 yaşındayım. İşçiyim. Hobi olarak da Senaryo yazıyorum ve yeşilçam hayranıyım. Senaryo Atölye Hocamın tavsiyesi ile geldim sitenize. Şimdiye kadar nasıl göremedim diye üzüldüm. Herkese selamlar

Çevrimdışı najmlel

*
  • *
  •  1 1
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #19 : 14 Ekim 2021, 05:15:20 »
Bu güzel sitenin düzenleyicilerine teşekkürler