Genel > Duyurular

Hard Disc Dolumu Hakkında -2023-

(1/1)

Ortegalex:
Özellikle yeni üyelerden gelen özel mesajlar nedeniyle bu konuyu açmayı uygun gördüm. Öncelikli amacımız sitemizdeki filmlerin indirilerek arşivlere kazandırılmasıdır. Emek her şeyden önemlidir, zevk verir, şevklendirir. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda var ki herkesin zamanı film indirmek için yeterli değil, belki de hiç yok.. İşte bu nedenle üyelerimizi tatmin etmek adına Harici Disk dolumu yapmaya başlayacağız.


Harici Disc Dolumu

1-) Siyah Beyaz ve Renkli filmler bölümünde dolumlarımız sadece HDD (harici hard disc) dolumu şeklinde olacaktır.. 1 TB HDD dolumu 500 TL, 2 TB HDD dolumu 850 TL, 3 TB HDD dolumu ise 1250 TL'dir..  HDD dolum için yapacağınız ödemelere Elit Filmler, Özel Filmler ve Linksiz Loca bölümü filmleri dahil değildir, o bölümlerden hediyeler verilebilir..

2-) Harici hard diskinize istediğiniz şekilde film seçebilirsiniz. Yönetmen Filmleri, Aktörlerin Full Filmleri, Karışık Liste, Siyah Beyaz Filmler, Renkli Filmler vs.

3-) Katkılarınız, size göndereceğim hesap numarasına yapılacağı gibi, üyelerin önerileri doğrultusunda çeşitli şekillerde de yapılabilir.

4-) Katkılarınız site giderlerine ve bulunabilirse yeni film alımlarına ayrılacaktır.

5-) Bu yazılanlar dışında sormak istediğiniz her ne olursa olsun özel mesaj yoluyla;

Ortegalex23 skype adresimi ekleyerek;

Aykut Bal (https://www.facebook.com/aykutbal87) Facebook hesabımdan  bana sorabilirsiniz..
Sorularınıza mutlaka cevap vereceğim.. Hepinize Yeşilçam'lı günler dilerim..

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git