Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5499 film bulunmaktadır.

Çevrimiçi Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • ***
  •  6792 6792
  • 65530 65530
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Erkek Severse (1966) Ediz Hun, Filiz Akın, Ajda Pekkan

Erkek Severse (1966) Ediz Hun, Filiz Akın, Ajda Pekkan
« : 03 Ekim 2010, 19:54:33 »


Yönetmen: Orhan Aksoy
Senaryo Yazarı: Orhan Aksoy
Yapımcı: Orhan Aksoy
Görüntü Yönetmeni: Orhan Kapkı
Tür: Duygusal
Oyuncular: Ediz Hun (Ömer), Filiz Akın (Nilgün), Ajda Pekkan (Serap), Reha Yurdakul (Bülent), Gülseren Aksoy (Mine), Cahit Irgat (Cahit Irgat), Behçet Nacar (Fedai), Faik Coşkun, Hüseyin Zan, Faruk Panter, Hakkıı Kıvanç, Selahattin İçsel (Faik Baba), Kudret Karadağ (fedai), Haydar Karaer (fedai), Hüseyin Güler (fedai), Mehmet Büyükgüngör, Ahmet Turgutlun (Muhtar), Zeki Sezer

Konu: Film, iki kadını birden seven Ömer’in yaşadığı çıkmazı konu alır. Ömer, zengin olma hırsına sahip fakir bir adamdır. Tesadüfen karşılaştığı Nilgün’e âşık olur. Nilgün, terzilik yapmaktadır. Ömer’in tek hayali çok para kazanıp Nilgün ile evlenmektir. Bir inşaatta işçi olarak çalışan Ömer, patronu Malik’in kızı Serap’la karşılaşır ve onun sayesinden Malik’in özel koruması olur. Serap, Ömer’i Nilgün’ün elinden almayı plânlamaktadır. Kısa sürede işinde yükselerek çok para kazanan Ömer, aynı istikrarı aşk hayatında gösteremeyecektir..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.