Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..


Yapım:1968 ~ Türkiye
Tür:Macera
Yönetmen:Nuri Ergün
Senaryo:Osman F.seden
Senaryo (Kitap):Yaşar Kemal
Yapımcı:Osman F.seden
Görüntü Yönetmeni:Nedim Akanlar
Oyuncular: MünirÖzkul, Erol Taş,Nubar Terziyan,Kayhan Yıldızoğlu, Ahmet Mekin, Kadir Savun, Hüseyin Peyda, Kazım Kartal, Cahit Irgat, Hayati Hamzaoğlu, Muhterem Nur, Ali Demir, Hakkı Haktan, Hüseyin Güler, Mehmet Ali Akpınar, Nermin özses, Talat Gözbak, Zeki Tüney, Ali Seyhan, Hülya Aşan, Mehmet Büyükgüngör, Sait Ergenç, Talia Salta

Konu: Film, bir bebeği kurtarmaya çalışan Ayşe’yle iftiraya uğramış Ahmet’in kaçış hikâyesini anlatır. İstanbul’da yaşayan Salih Ağa kalp krizi geçirir. Yeğenleri Ağa’nın mirasına konmak için ölümünü beklemektedir. Ağa’nın kahyası Cebbar, ölüm haberini saklar. Çünkü bu haberle Ağa’nın varisi olan bebeğin canı tehlikeye girecektir. Haberi alan Ayşe, bebeği yanına alıp Urfa yakınındaki çiftlikten kaçar. Ayşe’nin yolu bir kaçakla kesişir. Azılı bir katil olarak aranan Ahmet, aslında iftiraya uğramıştır. Ayşe ve Ahmet’in kaçış yolculukları, bazı gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.