Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..


Yönetmen: Nevzat Pesen
Senaryo: Suavi Sualp
Görüntü Yönetmeni: Menasi Filmeridis
Yapımevi (şirket): Pesen Film (Nevzat Pesen)
Süre: 97 dk.
Oyuncular: Orhan Günşiray, Neriman Köksal, Ahmet Tarık Tekçe, Mümtaz Ener, Hulusi Kentmen, Sedat Demir, İbrahim Delideniz, Suna Pekuysal

Konu: Filmde, fakir bir kaptanla zengin fakat kabına sığmayan bir kızın aşk hikâyesi anlatılır. Murat, köhne teknesiyle İstanbul’un iki yakası arasında yolcu taşımaktadır. Yakışıklı delikanlı, iyi bir denizcidir. Ancak fakirdir. Çamsakızı ile teknede çıkan bir kavga sayesinde tanışır. Uslanmaz kız ne yapıp etmiş, yolcuları birbirine düşürmüştür. Murat, onun bu pervasızlığından etkilenmiştir. Gün geçtikçe samimiyetleri artar. Genç kız kaptana arkadaş gibi davranmaktadır. Oysa Murat ona sevdalanmıştır. Fakat Çamsakızı’nın zenginliği arada büyük bir engel gibi durmaktadır. Delikanlı yoksulluğunu gurur meselesi yapmıştır. Sevdiği kızın yardım teklifini de bu sebeple reddetmektedir. Çamsakızı’nın inadı ile Murat’ın gururu kıyasıya bir mücadeleye girişmiştir..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.