Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..


Yönetmen: Mehmet Dinler
Senaryo: Vecdi Uygun
Görüntü Yönetmeni: Cengiz Tacer
Yapımevi (şirket): Metin Film (Işık Toraman)
Oyuncular: Nuri Sesigüzel (Nuri/Ömer), Selma Güneri (Selma), Nurlan San (Suzan), Kenan Pars (Kenan), Semih Sezerli (Stil Ali), Atıf kaptan (Arif), Beyhan Akbaşlı, Baykal Kent, Hüseyin Zan, Erdoğan Seren, Orhan Çoban, Enver Dönmez, İsmet Ertan, Beyhan Benek, Mümtaz Ener, Bilal İnci

Konu: Filmde, Urfa’dan İstanbul’a türkücü olmak için gelen bir gencin çaresizliği anlatılır. Nuri, türkücü olmak hevesiyle köyden İstanbul’daki amcasının yanına gelmiştir. Sesi güzeldir. Köylüler de şansını denemesi için teşvik etmiştir. Ancak amcasının köşküne adım attığı anda ilk hayal kırıklığını yaşar. Zengin bir iş adamı olan yaşlı amca, bu fikre karşıdır. Nuri, onun yanında işe başlamalı ve ticaret öğrenmelidir. Kuzeni Selma, Nuri’nin sesini duymuş ve beğenmiştir. Yardım etmeye karar verir. Babasının arkadaşı, gazino patronu Kenan’dan Nuri’yi dinlemesini rica eder. Nuri, türkücü olduğunu sanırken Kenan’ın kirli işlerine bulaşacaktır..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.