Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Yönetmen: Nejat Saydam   
Senaryo: Nejat Saydam, Özdemir Birsel   
Yapımcı: Nüzhet Birsel, Özdemir Birsel 
Müzik: Rauf Tözüm 
Görüntü Yönetmeni: Mike Rafaelyan 
Vizyona Giriş Tarihi: 27 Mart 1962
Süre: 104 dk
Tür: Duygusal, Komedi 
Oyuncular: Ayhan Işık, Belgin Doruk, Sadri Alışık, Avni Dilligil, Suphi Kaner, Suna Pekuysal, Belkıs Dilligil, Necdet Tosun, Ahmet Turgutlu, Mualla Fırat, Çolpan İlhan, Nubar Terziyan, Zeki Alpan, Hayal Tayuk, Zati Özgüler, Nişan Hançer, Salih Özmutlu 

Konu: Film, babaannesinin servetini alması için bir yıl normal bir işte çalışmak zorunda olan Ömer’in hikâyesini anlatır. Ömer, zengin bir aile çocuğudur. Sürekli bar ve diskolarda zamanını geçirir. Bu durumu engellemek isteyen babaannesi vasiyetinde bu durumu şart koşar. Babaanne Avrupa’ya gider. Uçağının düştüğü söylenir. Vasiyet açıklanır ve Ömer bir yıl boyunca bir işte çalışmak zorundadır serveti alabilmesi için. Bu yüzden Neriman’ın şoförlüğünü yapar. Bir süre sonra ikili birbirine âşık olur. Ancak Neriman’ın nişanlısı Ömer’in arkadaşı Bülent’tir. Bülent ile Ömer arasındaki mücadele devam ederken, başka gerçekler de su yüzüne çıkar..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.