Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..


Yönetmen: Memduh Ün
Senaryo: Bülent Oran, Halit Refiğ
Yapımcı: Memduh Ün
Müzik: Abdullah Yüce
Görüntü Yönetmeni: Turgut Ören
Tür: Dram, Duygusal   
Oynayanlar: Muhterem Nur, Efgan Efekan, Suphi Kaner, Necdet Tosun, Salih Tozan, Suna Pekuysal, Neşet Berküren, Rüya Gümüşata, Recep Yurdaşen, Faik Coşkun, Memduh Ün, Asım Nipton, Osman Türkoğlu, Selahattin İçsel, İlhan Hemşeri

Konu: Filmde, birbirini seven Ahmet ile Gülcan’ın aşk hikâyesi konu edilir. Nazım Bey'in işleri yolunda gitmeyince tefecilik yapan kardeşi Kazım’a borçlanır. Uzun süre borcunu ödeyemez. Çare olarak babadan kalma evini kardeşine satar ve kızı Gülcan ile bir gecekonduya yerleşir. Gülcan, yoksulluk içinde beraber büyüdüğü komşusu Ahmet ile aşk yaşamaya başlar. Fakat amcası Kazım’ın oğlu Şaban bu aşka engel olmaya çalışır. Ahmet yoksul olduğu için Nazım Bey kızını Şaban’la evlendirmeye karar verir. Böylece sattığı evini geri alabileceğini düşünür. Babasının bu kararına karşı çıkamayan Gülcan, Şaban ile sözlenir. Ahmet bu birlikteliğe engel olabilmek için planlar yapar..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.