Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5533 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • ***
  •  6795 6795
  • 65530 65530
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Maskeli Şeytan & Seven Sevene (1970) İrfan Atasoy, Feri Cansel

Maskeli Şeytan & Seven Sevene (1970) İrfan Atasoy, Feri Cansel
« : 23 Temmuz 2017, 14:50:34 »


Yönetmen: Yılmaz Atadeniz   
Senaryo: Yılmaz Atadeniz   
Yapımcı: Yılmaz Atadeniz 
Görüntü Yönetmeni: Sertaç Karan 
Süre: 64 dk
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Macera 
Ülke: Türkiye 
Oyuncular: Abdurrahman Palay, Ayşin Atav, Behçet Nacar, Faruk Panter, Feri Cansel, Hüseyin Zan, İhsan Gedik, İrfan Atasoy, Mahmut Gülay, Melek Görgün, Muzaffer Tema, Necati Er, Nevin Akkaya, Oktay Yavuz, Osman Han, Rıza Tüzün, Sadettin Erbil, Sami Hazinses, Timuçin Caymaz, Yıldırım Gencer, Yılmaz Türkoğlu, Zeki Sezer

Konu: Filmde, bir arkeoloji profesörünün kazılar esnasında bulduğu altın yatağı etrafında gelişen olaylar anlatılır. Ünlü arkeolog Smith, tarihi eser kaçakçılığı yapmaktadır. Türkiye’de yaptığı kazılarda altın yatağı bulan profesör, altınları Londra’ya kaçırmayı tasarlar. Ancak bu iş için anlaştığı pilotun, altınları Londra’ya ulaştırmadığını öğrenir. Bunun üzerine profesör daha önce de beraber çalıştığı Panter‘den yardım ister. Ayrıca mafya da altınların peşindedir. Maskeli Şeytan ve arkadaşı Feri, tesadüfen kendilerini olayların içinde bulurlar. Profesör düzenleyeceği bir partide bulduğu altın mumya ile ilgili açıklamalar yapacaktır. Maskeli Şeytan profesörün düzenlediği partiye gazeteci kılığında katılır. Hem mafya hem de Maskeli Şeytan partiye katıldıktan sonra olayların göründüğü gibi olmadığını anlayacaklardır..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.