Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5446 film bulunmaktadır.

Çevrimdışı Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6692 6692
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Yönetmen: Faruk Kenç   
Senaryo: Bülent Koral   
Yapımcı:  Cahit Günal 
Müzik: Özdemir Baturalp 
Görüntü Yönetmeni:  Muzaffer Pekgüleryüz 
Eser: Bülent Koral
Süre: 96 dk
Tür: Dram 
Oyuncular: Neriman Köksal, Muhterem Nur, Abdurrahman Palay, Hadi Hün, Saltuk Kaplangı, Cemal Sahir, Leman Akçatepe, Muammer Gözalan, Hikmet Serçe, Işık Toraman, Hayati Umurlu, Türkan Şamil, Babuş 

Konu: Filmde, bir adamın âşık olduğu kadın yüzünden değişen hayatı anlatılır. Orhan, hukuk fakültesi son sınıf öğrencisidir. Bir pavyonda şarkıcılık yapan Belkıs’a âşık olur. Her gece pavyona gider. Fakat Belkıs’a bir türlü açılamaz. Bir gece arkadaşının ısrarıyla Belkıs’ın odasına gider ve tanışırlar. Orhan, Belkıs’a aşkını itiraf eder ve gece beraber vakit geçirirler. O geceden sonra ikili beraber yaşamaya başlar. Bu arada Orhan ailesini arayıp sormaz ve okulunu bırakır. Bütün vaktini Belkıs’la geçirir. Bir gün Belkıs başka bir pavyonda çalışmak için İzmir’e gitmeye karar verir. Orhan da onunla gitmek ister. Ancak maddi imkânı buna el vermez. Fakat Belkıs’tan ayrılmak istemeyen Orhan, bu uğurda suç dünyasına girecektir..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.