Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5566 film bulunmaktadır.

Çevrimiçi Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  •  6809 6809
  • 65522 65522
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..

Ortegalex ile İlgili Görüşleriniz

Ortegalex ile İlgili Görüşleriniz
« : 30 Mart 2013, 00:16:15 »
Üyelerimiz bu bölümde Yöneticiniz olan Ortegalex ile ilgili görüşlerini, olumlu-olumsuz eleştirilerini samimi olarak paylaşabilirler.. Görüşleriniz bizler için değerlidir.. Herkese iyi forumlar dilerim. :)
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimdışı genç_dede

*
  • iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir
  • *
  •  7642 7642
  • 65194 65194
  • Yeşilçam Fedakarı
Ynt: Ortegalex ile İlgili Görüşleriniz
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2013, 00:30:38 »
oda benim gibi yani.. FEDAKAR...
özelde en çok görüştüğüm kişi olmasına rağmen haala beni tam olarak tanıyamadı sağolsun...
Forumun demirbaşlarından + olmazsa olmaz, ne seninle nede sensiz demiş Şair... ;)

Çevrimdışı olgunus

*
  • *
  •  66 66
  • 0 0
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2013, 09:15:05 »
Aykut kardeşimiz olmasa sitemiz belkide çoktandır olmayacaktı kendisi yeri geldi kırıklinksavar oldu yeri geldi yeni yeni filmler ekledi hani derler ya bir koltukta iki karpuz taşınmaz onu diyen halt etmiş aykutumuz mederi iftiharımız yeri geldi 5 6 sını bir arada taşıdı kimler bizler için bu fedakarlık bir teşekkürler üç beş kelime kelamlan ödenmez bir çok yerde ücretlen üye olanlar bu kadar emeğinde elbette bir hakkı olur diyen arkadaşlar yeri gelip cebinden domain ücreti ödeyen premium masrafı olan hızlı upload için yuksek ucreti ödeyen maddi menfaat sağlamadan kamu yararına çalışan bu arkadaş için neler yazacaklar ben asıl onu merak ediyor vede bekliyorum kuru bir teşekkürü bile dogru dürüst yazmayı esirgiyen bir çok userimiz var bluecihangir isimli kardeşimizi bu konuda tek geçerim en azından bizim gonlümüzü alacak bir iki şey yazıyor.Aykutum sende hakkını helal at sagolasın tum forumdakiler adına teşekkürlerimizi kabul et ..

Çevrimdışı Aslihan2011

*
  • *
  •  88 88
  • 39048 39048
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2013, 09:58:58 »

Kendisinden 10 yaş büyük olmama rağmen foruma girmemde, arşiv yapmamda, paylaşım yapmamda ve tüm detaylarda bana olan yardımıyla bana her konuda ağabeylik yaptı... Emekleme dönemimde sorularımdan, isteklerimden bıkmadan cevap verdi... Şimdi forum onun önderliğinde şekilleniyor, büyüyor... Bizde sayesinde genişlettiğimiz arşivimizi sizlere sunarak yeşilçam paylaşımlarının en düzeyli, kapsamlı ve geniş arşiviyle karşınızda olmak istiyoruz...

Bu forum varsa, yürüyorsa, eksik listemizdeki filmler hergün birer birer eksiliyorsa, kardeşlik havasında bir ortam sağlanabiliyorsa bu tamamen senin sayendedir kardeşim.... Varlığın ve bize yarattığın ortam için teşekkür ederiz...

Çevrimiçi Krallar Ölmez

*
  •  8061 8061
  • 57940 57940
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2013, 12:13:00 »
dicek söz bulamıyorum kendisine ne zaman film sorsam hemen hemen hep var der yok dediğini pek görmedim bazen çok film isteyip kendisini bıktırmışımdır

Aykut kardeşimin sayesinde arşivime belkide yıllarca göremeyeceğim filmler girmiştir sayesinde arşivim hergeçen gün artmıştır kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı konusma

*
  • *
  •  18 18
  • 5300 5300
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2013, 21:56:49 »
O bir:Yeşilçam sevdamızın ilk başladığı dönemlerde,bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla cevap verip,gerektiği zaman bizi yönlendiren,
O bir:Paylaşımlarıyla arşivimizi genişleten,
O bir:Bazen ''hayal bile edemiyeceğimiz filmlerin'' arşivimizde yer almasını sağlayan,
O bir:Paylaşım sevdalısı
O bir:Siteyi,kulvarında lider hale getirebilmek için çok değerli arkadaşları yardım için organize eden yönetici,
O bir:Sempatik,kibar,saygılı ve ölçülü,bizim gerçekten çok sevdiğimiz kardeşimiz... :)

müptele_

*
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2013, 22:06:37 »
aykut adamın kralıdır,insanları övmeyi ve övülmeyi bende sevmem gerçekten fedakar,bilinçli kültürlü bi arkadaşımız kendisini gerek nik olarak gerek msnde ve başka sitelerden tanırım yıllardır arşivimdeki bir çok filim onun eseridir sağolsun,allah yardımcısı olsun reel hayatında  başarılar dilerim ve her zamanki gibi sonsuz rep

Çevrimdışı exotic

*
  • *
  •  58 58
  • 9 9
  • Yeşilçam Sever
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2013, 22:58:33 »
bende kendisine tesekkürü bir borc bilirim...arsivimde bulunan cogu film ona aittir...kirik linkleri bikmadan usanmadan tekrar tekrar yeniledigi ve bize sabir gösterdigi icin sonsuz saygilar...herhangi bir sorunum oldugunda kendisine mail atip aninda cevap verdigi icinde ayriyetten tesekkür ederim...iyi ki varsin
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2013, 10:46:10 »
aykut kardeşim Paylaşımlarıyla arşivimizi genişleten Yeşilçam sevdalısı bir kardeşimiz gece gündüz bizim için kirik linkleri bikmadan usanmadan tekrar tekrar yenileme Yeşilçam sevdalısı bir kardeşimiz

Çevrimdışı kazauma

*
  • Gel, gel, ne olursan ol yine gel.
  • *
  •  624 624
  • 3630 3630
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2013, 20:16:44 »
Aykut kardesim fazla bi sey diyecek yok sen birincisin, emegin yesilcam kiralindan daha cok, site sensiz olamazdi tabii, yoksa Serkan siteyi sana emanet etmezdi neden? cunku cok caliskan oldugunu bildigi icin. butun uyemizin sana tessekur borcu var. emegin sitede cooook gecti demiyecem zaten butun uyelerimiz biliyor