Merhaba Ziyaretçi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 5447 film bulunmaktadır.

Çevrimiçi Ortegalex

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • *****
  •  6668 6668
  • 65533 65533
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..


Yönetmen: Aram Gülyüz   
Senaryo: Vecdi Uygun   
Yapımcı: Aram Gülyüz 
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop 
Tür: Komedi 
Özellikler: 35 mm, Siyah Beyaz 
Ülke: Türkiye 
Oyuncular: Afif Yesari, Alev Koral, Bedros Çiçekyan, Cüce Simon, Erdoğan Esenboğa, Farabi, Gönül Yazar, Handan Kadıoğlu, Hasan Ceylan, Hüseyin Baradan, Kemal Ergüvenç, Luisi Vial, Mustafa Yavuz, Necdet Tosun, Osman Alyanak, Özdemir Akın, Renan Fosforoğlu, Sadettin Erbil, Suphi Tekniker, Suzan Avcı, Toron Karacaoğlu, Zafer Önen

Konu: Filmde, uykusunda beste yapan bir adamın hikâyesi anlatılır. Ev arkadaşı olan Hüseyin ve Salim çöpçülük yaparak geçinirler. Hüseyin hayatından memnundur ancak Salim daha çok para kazanmak ister. Bir gece Salim, Hüseyin’in rüyasında şarkı mırıldandığını fark eder. Bu şarkının bestesini bir gazinocuya satar. Böylece her gece Hüseyin’in söylediği şarkıları kaydederek para kazanır. Bir süre sonra Saffet adında bir gazinocu Salim’i kendi gazinosuna transfer etmek ister. Ancak Saffet, Salim’i ikna etmeye çalışırken tüm gerçekler ortaya çıkacaktır..
Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye Fenerbahçe..                                 

Linksiz Sunumlar kategorisindeki tüm filmler görsel sunumlardır, bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.